U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Aquitaine-Dordogne » Lot » 2533

7-pers. vakantiehuis in Saint-Cirq-Madelon (Aquitaine-Dordogne, Lot)

3 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Aquitaine-Dordogne Lot Saint-Cirq-Madelon 2533_0
  • Vakantiehuizen Aquitaine-Dordogne Lot Saint-Cirq-Madelon 2533_1
  • Vakantiehuizen Aquitaine-Dordogne Lot Saint-Cirq-Madelon 2533_2
  • Vakantiehuizen Aquitaine-Dordogne Lot Saint-Cirq-Madelon 2533_3
  • Vakantiehuizen Aquitaine-Dordogne Lot Saint-Cirq-Madelon 2533_4
  • Vakantiehuizen Aquitaine-Dordogne Lot Saint-Cirq-Madelon 2533_5
  • Vakantiehuizen Aquitaine-Dordogne Lot Saint-Cirq-Madelon 2533_6
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 2533
  • Huis type vakantiehuis
  • Max personen 7
  • Aantal slaapkamers 3
  • Zwembad privé
  • Huisdieren toegestaan ja
  • Golf ja

Omschrijving

Bij het mooie plaatsje St. Cirq Madelon, op 15 km van de bekende stad Sarlat in wonderschone glooiende, bosrijke omgeving met tal van bezienswaardigheden comfortabel en smaakvol vakantiehuis met zuidligging.

In de nabijheid vele prachtige stadjes als Rocamadour, de grotten van Les Eyzies en Padirac, de rivier de Dordogne met zijn kastelen en de zuidelijke wijnstreek.

Indeling

Beg.grond: gezellige woonkamer met grote schuifpui naar terras bij het zwembad, TV, luxe keuken met alle comfort van afwasmachine, oven/magnetron, was-en droogmachine, slaapkamer (1 x 2 pers en 1x 1 pers.) met douche en toilet.

Boven nog twee slaapkamers (1 x 2 pers., 2 x 1 pers.), badkamer met bad en toilet.

Buitenruimte

Barbecue, ligbedden en parasol bij het zwembad. Ping-pongtafel.

Zwembad:
Privé zwembad, afmeting 12 m x 6 m, diepte 1.10-2.20 m, omheind, beveiligd door alarm.

Faciliteiten:
Openhaard, wasmachine, kinderbed (op aanvraag). Kinderstoel (op aanvraag)

Afstanden:
Bakker in Groléjac op 5 km , supermarkt in Gourdon op 8 km , restaurant in St Cirq Madelon op 1 km , markt in Gourdon op 8 km , bank in Gourdon op 8 km , bar in Groléjac op 5 km , discotheek / kroeg in Srlat op 15 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden:
Openlucht zwembad in Sarlat op 15 km , meer in Gourdon op 5 km , rivier in de Dordogne in Groléjac op 5 km , zee 200 km , kano/ kayak in Groléjac op 5 km , manege in Sarlat op 15 km , tennis in Milhac op 2 km , fiets verhuur in Consac op 7 km , golf in Vitrac op 12 km . De afstanden zijn indicatief.

Omgeving:
Het dorpje St. Cirq-Madelon is uiterst gunstig gelegen, met tal van beroemde stadjes en bezienswaardigheden, op slechts 5 km, de rivier de Dordogne (kanoën!) met zijn kastelen en de schitterend gelegen plaatsen Domme, La Roque-Gageac, Beynac en Sarlat (15 km). Les Eyzies (grotten en het Préhistorisch Parc op 35 km). Het prachtige plaatsje Rocamadour, de grotten van Lacave en de Gouffre (en ondergrondse rivier) van Padirac. Naar het zuiden het bekende wijngebied van Cahors met zijn talloze 'dégustations' en 'châteaux'. Bij Groléjac (5 km), aan de Dordogne, ligt een strandje, evenals een zwemmeer. U kunt er kanoën, vissen, fietsen huren en boodschappen doen. Restaurantjes zijn er in overvloed. In het middeleeuwse Gourdon zijn alle voorzieningen.