U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4604

6-pers. vakantiehuis in Lieu-dit-Cels-Parnac (Midi-Pyreneeën, Lot)

3 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_12
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_13
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_14
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604_15
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4604
  • Huis type vakantiehuis
  • Max personen 6
  • Aantal slaapkamers 3
  • Zwembad gedeeld
  • Zwemgelegenheid rivier
  • Huisdieren toegestaan nee

Omschrijving

Prachtig gelegen gerenoveerde boerderij met gedeeld zwembad, omringd door wijngaarden en op 2km van het dorp Luzech. Dichtbij gezellige pittoreske middeleeuwse dorpen en bekende wijnchateaux. Leuk huisje in een bijzondere streek met veel bezienswaardigheden in de buurt.

Indeling

Prachtig verbouwde boerderij van 111 m3 voor 6 pers.

Grote eet/woonkamer van 50m met eettafel, bank, fauteuil, TV en DVD-speler.

Open keuken, goed geoutilleerd, met .o.a vaatwasser, oven, magnetron, koelkast en was en droogmachine.

Badkamer met douche en wc.
Eerste etage met drie gezellige slaapkamers:

Slaapkamer met 2 pes. bed (160cmx200cm).

Tweede slaapkamer met 2 pers. bed (140cmx190cm).

Derde slaapkamer met twee 1 pers. beddem (0.90cmx190cm).

Badkamer met bad. Tweede WC apart.

Goed verzorgde en zeer vriendelijke aankomst gegarandeerd!

Buitenruimte

Terras van 29m2 aan achterkant van de woning met tuinmeubilair en prachtig utizicht op de omliggende wijngaarden! Gescheiden door een schutting van de aangrenzende vakantiewoning. Op groot terrein (niet omheind) van 4.5 hectare van wijngaarden en 2,5 hectare met bos. Gedeeld zwembad en gedeelde tuin met speeltoestellen. Fietsen te huur ter plaatse.

Zwembad:
Gedeeld, afmeting 8 m x 3 m, diepte 0.70-150 m, geopend van 1-5 tot 30-9.

Faciliteiten:
Wasmachine, internet.

Afstanden:
Bakker in Luzech op 2 km , supermarkt in Luzech op 2 km , restaurant in Luzech/ Douelle op 2 km , markt in Luzech op 2 km , bank in Luzech op 2 km , bar in Luzech/ Douelle op 2 km , discotheek / kroeg in Tolouse op 95 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden:
Overdekt zwembad in Puy Eveque op 19 km , openlucht zwembad in Luzech op 2 km , rivier 1 km , watersport in Douelle op 2 km , tennis in Parnac op 1 km , fiets verhuur in ter plaatse op km , golf in Villeneuve sur Lot op 65 km . De afstanden zijn indicatief.

Omgeving:
De Quercy-streek is bekend om het zeer aangename klimaat en de vele prachtige middeleeuwse plaatsen als Rocamadour en St Cirq Lapopie die hoog op de steile rotswanden liggen. Kastelen (Bonaguil), grotten (Gouffre de Padirac en Grottes du Pech Merle), musea en diverse markten. Wijnproeverijen van de karakteristieke dieprode Cahorswijnen zijn mogelijk op de velen wijnchateaux. De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie-gras, truffels, confits, paddestoelen, walnoten en meloenen, voor de echte bourgondier een waar paradijs! In Luzech, op 2 km, zijn alle boodschappen te krijgen, bank, bars, restaurantjes en er is een wekelijkse markt. Het dinosaurusmuseum "Ichnospace" in Luzech is ook zeker de moeite van het bezoeken waard.