U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4604-1

2-pers. vakantiehuis in Lieu-dit-Cels-Parnac (Midi-Pyreneeën, Lot)

0 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4604-1_12
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4604-1
  • Huis type vakantiehuis
  • Max personen 2
  • Aantal slaapkamers 0
  • Zwembad gedeeld
  • Zwemgelegenheid rivier
  • Huisdieren toegestaan nee

Omschrijving

Prachtig gelegen gerenoveerde boerderij op domein met twee andere vakantiewoningen, met gedeeld zwembad en omringd door wijngaarden. Op 2km van het dorp Luzech. Dichtbij gezellige pittoreske middeleeuwse dorpen en bekende wijnchateaux. Leuk huisje in een bijzondere streek met veel bezienswaardigheden in de buurt.

Indeling

Studio voor 2 personen op begane grond van 45 m2. Apart gelegen van de twee andere vakantiewoningen, direct naast het gedeelde zwembad.

Eet/woonkamer met eettafel, bankstel, TV en DVD-speler.

Open keuken met .o.a vaatwasser, magnetron, koelkast, 2 electrische kookplaten en wasmachine.

Slaapkamer van 12m2 met 2 pes. bed (140cmx190cm).

Badkamer met douche. WC apart.

Goed verzorgde en zeer vriendelijke aankomst gegarandeerd!

Buitenruimte

Terras met tuinmeubilair direct naast het zwembad, Tweede terras mogelijkheid aan achterkant van e woning met  vrij uitzicht op de omliggende wijngaarden. Op groot terrein (niet omheind) van 4.5 hectare van wijngaarden en 2,5 hectare met bos. Gedeeld zwembad en gedeelde tuin met speelweide met schommel voor kinderen. Fietsen te huur ter plaatse.

Zwembad:
Gedeeld, afmeting 8 m x 3 m, diepte 0.70-150 m, geopend van 1-5 tot 30-9.

Faciliteiten:
Wasmachine, internet.

Afstanden:
Bakker in Luzech op 2 km , supermarkt in Luzech op 2 km , restaurant in Luzech/ Douelle op 2 km , markt in Luzech op 2 km , bank in Luzech op 2 km , bar in Luzech/ Douelle op 2 km , discotheek / kroeg in Tolouse op 95 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden:
Overdekt zwembad in Puy Eveque op 19 km , openlucht zwembad in Luzech op 2 km , rivier 1 km , watersport in Douelle op 2 km , tennis in Parnac op 1 km , fiets verhuur in ter plaatse op km , golf in Villeneuve sur Lot op 65 km . De afstanden zijn indicatief.

Omgeving:
De Quercy-streek is bekend om het zeer aangename klimaat en de vele prachtige middeleeuwse plaatsen als Rocamadour en St Cirq Lapopie die hoog op de steile rotswanden liggen. Kastelen (Bonaguil), grotten (Gouffre de Padirac en Grottes du Pech Merle), musea en diverse markten. Wijnproeverijen van de karakteristieke dieprode Cahorswijnen zijn mogelijk op de velen wijnchateaux. De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie-gras, truffels, confits, paddestoelen, walnoten en meloenen, voor de echte bourgondier een waar paradijs! In Luzech, op 2 km, zijn alle boodschappen te krijgen, bank, bars, restaurantjes en er is een wekelijkse markt. Het dinosaurusmuseum "Ichnospace" in Luzech is ook zeker de moeite van het bezoeken waard.