U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4606

6-pers. villa in Puy-l’Éveque (Midi-Pyreneeën, Lot)

3 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_12
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Puy-l’Éveque 4606_13
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4606
  • Huis type villa
  • Max personen 6
  • Aantal slaapkamers 3
  • Zwembad privé
  • Huisdieren toegestaan nee

Omschrijving

Prachtige villa, met privézwembad,  op één van de mooiste plekjes in de omgeving, met een schitterend panoramisch uitzicht over de wijngaarden van de Cahor wijnstreek met zijn vele chateau's. De villa heeft een mooie overdekte veranda waar u heerlijk kunt genieten van het uitzicht.  Absoluut een topobject!

Indeling

Villa 6 pers. (op aanvraag eventueel 8 personen)

Huiskamer met deels vloer / hetelucht verwarming, openslaande deuren naar terras. Ruime woonkamer met openhaard, bankstel,  fauteuils, TV (satelliet TV met Nederlandse zenders), Dvd-speler, radio en internet. Vaste telefoonaansluiting waarmee u gratis naar vaste nummers (géén mobiele nummers!) in West-Europa kunt bellen.

Open eetkamer met tafel en stoelen. Modernde open keuken van alle gemakken voorzien, met magnetron, vaatwasser, electrische kookplaat, electrische oven en grill. Bijkeuken met koelkast met vriezer. Garage met wasmachine en droger.

Trap vanuit woonkamer naar mezzane met 2pers. slaapbank en toegang tot drie slaapkamers.

Drie slaapkamers allen voorzien van 2pers. bedden (180x200) met alledrie een eigen badkamer, waarvan twee met douche en toilet en één badkamer met bad en toilet. Bedlinnen inbegrepen.

Buitenruimte

Grote overdekte veranda van 80m2 met 8-pers. eettafel en stoelen, trap naar de tuin.

Grote omliggende tuin van 400m2 (het hele terrein beslaat 6000m2) met verschillende niveaus, privé zwembad van 55m2 (te gebruiken van mei t/m september, badlakens ter beschikking) met afdekzijl en verschillende zitjes met parasol. Garage en carport, pingpongtafel en badmintonspel.

NB. Niet-rokers-woning (er mag wel op de veranda gerookt worden).

De woning is rolstoeltoegankelijk gezien het speciaal aangelegde pad en de twee vlinderplaten die te gebruiken zijn bij de entree en het afstapje in de woonkamer (de badkamers en toiletten zijn niet aangepast).

Zwembad:
Privé buiten zwembad, geopend van mei tot september.

Faciliteiten:
Openhaard, wasmachine, internet. Wasdroger

Afstanden:
Bakker in Puy L'Eveque op 3 km , supermarkt in Puy L'Eveque op 3 km , restaurant in Puy L'Eveque op 3 km , markt in Prayssac op 5 km , bank in Puy L'Eveque op 3 km , bar in Puy L'Eveque op 3 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden:
Rivier in Lot op 2 km , kano/ kayak in Puy L'Eveque op 3 km , golf in Cahors op 40 km . De afstanden zijn indicatief.

Omgeving:
Alle voorzieningen zijn te vinden in Puy l'Eveque (3km). Wekelijkse streekmarkt op vrijdagochtend in Prayssac (5 km) en op zondagochtend in Moncuq (20 km). De prachtige stad Cahors met de heerlijke wijnen ligt op slechts 40 km afstand. Vele restaurantjes en mooie plaatsjes als Prayssac zijn in de buurt. Op de rivier de Lot varen vissersbootjes, kayaks en kano's langs de wilde valleien, indrukwekkende krijtrotswanden en langs Romaanse kerkjes, middeleeuwse kastelen. Op meerdere plaatsen zijn bootjes te huur.