U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4609

4-pers. oude kapel in Tournon d'Agenais (Midi-Pyreneeën, Lot)

2 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_12
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_13
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_14
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4609_15
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4609
  • Huis type oude kapel
  • Max personen 4
  • Aantal slaapkamers 2
  • Huisdieren toegestaan ja

Omschrijving

Sfeervol vakantiehuis in het park van een kasteel, in het prachtige hooggelegen plaatsje Tournon d'Agenais in de ruige wijnstreek van Cahors, de Lot.

Indeling

Beg.gr: gezellige woonkamer met zit- en eethoek, grote houtkachel en volledig ingerichte open keuken met o.a. vaatwasser en oven, slaapkamer ( 2 x 1 pers.), badkamer, apart toilet. Wasmachine. Boven is een open slaapkamer ( 1 x 2 pers.).

Buitenruimte

Romantisch zitje, met schitterend uitzicht op de vallei en het château, onder de ceders met barbecue.

Let op: In het voor en na seizoen kan de woning ook voor een afwijkende periode worden geboek. Voor meer informatie, contacteer ons kantoor.

Faciliteiten:
Wasmachine. Houtkachel.

Afstanden:
Bakker 1 km , restaurant 1 km . De afstanden zijn indicatief.

Omgeving:
Veel bezienswaardigheden in de omgeving zoals het prachtige tegen de rotswand "geplakte" plaatsje Rocamadour; de Gouffre de Padirac met zijn ondergrondse rivier( bootjes); Cahors en de Pont Valentré (middeleeuwse vestingbrug), St. Cirq-Lapopie en de grot van Pech-Merle, Figéac, St. Céré, Gourdon, de Cahors-wijnroute, en ga zo maar door. Restaurantjes rondom, om daar van de gastronomische streekspecialiteiten te genieten: cèpes (paddestoelen), confits (eend- of gansgerechten), truffels, met natuurlijk de bekende Cahors-wijn(van de buurman) op tafel. Golf: in Castelnau de Grattecombe. Een boottochtje over de rivier de Lot met de afwisselende en schilderachtige uitzichten is fantastisch. Een lekker voorjaar, een warme zomer en een schitterende herfst. Dàt is de Lot. Kleurenpracht in een Zuidfrans decor!