U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4610

24-pers. kasteel in Tournon d'Agenais (Midi-Pyreneeën, Lot)

10 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_12
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_13
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_14
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_15
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_16
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_17
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_18
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_19
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_20
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_21
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_22
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_23
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_24
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_25
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_26
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_27
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_28
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_29
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_30
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Tournon d'Agenais 4610_31
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4610
  • Huis type kasteel
  • Max personen 24
  • Aantal slaapkamers 10
  • Zwembad privé
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag
  • Golf ja

Omschrijving

Charmant en sfeervol familie kasteel voor 25 personen in de wijnstreek van Cahors. Bijzonder verblijf voor een trouwerij, wijnproeferij, familie reünie, vrienden vakantie of bedrijfsuitje maar ook voor andere speciale gebeurtenisen.

Aan de rand van een klein gehucht, dichtbij het hooggelegen plaatsje Tournon d'Agenais, temidden van de bekende wijnstreek van Cahors, op een domein van 10.000 m² met eeuwenoude hoge bomen, staat dit XV-Eeuwse charmante familie Château. Ongeveer 700 m² woonoppervlak met 14 vertrekken. Het geheel is met veel smaak en prettig woonbaar ingericht, met behoud van veel authentieke details, zoals prachtige stene vloeren.

Indeling

Entree: grote salon met prachtige authentieke open haard, zit- en ruime eethoek, TV, DVD speler, stereo / CD speler. Keuken met alle comfort van o.a. oven, vaatwasser, grote koelkast en vriezer.  Er zijn in totaal 10 slaapkamers (en nog 2 extra zijkamertjes met een 1 persoonsbed.) met bedden van (1.80 x 200 cm en van 1.60 x 200cm ), waarvan meerdere slaapkamers met schouw en uitzicht op het dorp of de vallei. De 10e grote slaapzaal is vooral geschikt voor enkele kinderen (vanwege een laag plafond), hier staan meerdere 1 pers. bedden. In totaal zijn er op dit moment 6 badkamers en 6 toiletten. Aparte ruimte met wasmachine. Onderdeel van het geheel is ook een appartement met nog een grote zitkamer en grote schouw kamer, slaapkamer en een comfortabele eigen keuken met vaatwasser, wasmachine en badkamer.

Buitenruimte

Aan de achterzijde is een groot terras onder de pergola vanwaar een mooi uitzicht, met tuinmeubelen, parasols en barbecue. Tafelvoetbal aanwezig.  Aan de voet van het kasteel is een zwembad met veilig alarmsysteem d.m.v. infrarood.

Het zwembad wordt gedeeld met de woning 4609 ( maximaal 4 personen).

Bijzonderheden

Bij uw buurman kunt u de heerlijke wijnen proeven en kopen. Op aanvraag vooraf is het ook mogelijk om een maaltijd te laten verzorgen, een cursus zeefdrukken te volgen of aan een een wijnproeferij deel te nemen.

Het hele kasteel is voor 20 volwassenen en event. 6 à 8 kinderen (27 personen). Eventueel nog huisje erbij te huur voor 4 personen. In voor- en naseizoen ook per appartement te huur. Bij kleine groepen in voor- of naseizoen is korting mogelijk.

Let op: In het voor en na seizoen kunt u ook afwijkende periodes boeken, voor meer informatie contacteer ons kantoor.

Zwembad:
Privé zwembad, afmeting 14 m x 7 m, omheind, beveiligd door alarm.

Faciliteiten:
Openhaard, wasmachine.

Afstanden:
Bakker in Toumon op 8 km , supermarkt in Fumel op 20 km , restaurant in Sauzet op 12 km , bank 8 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden:
Meer 8 km , rivier 20 km , kano/ kayak 20 km , golf 8 km . De afstanden zijn indicatief.

Omgeving:
In het prachtige hooggelegen plaatsje Tournon d'Agenais zijn alle voorzieningen. Veel bezienswaardigheden in de omgeving zoals het wereldberoemde, tegen de rotswand "geplakte" Rocamadour; de Gouffre de Padirac met zijn ondergrondse rivier (met bootjes); Cahors en de Pont Valentré (Middeleeuwse vestingsbrug), St. Cirq-Lapopie en de Cahors-wijnroute. Diverse restaurants rondom, om optimaal van de gastronomische streekspecialiteiten te kunnen genieten; cèpes (paddestoelen), confits (eend- of gansgerechten), truffels, met natuurlijk de bekende Cahors-wijn (bijv. van de buurman) op tafel. Golf: in Castelnau de Grattecombe. Een boottochtje over de rivier de Lot met de afwisselende en schilderachtige uitzichten is fantastisch. Een lekker voorjaar, een warme zomer en een schitterende herfst. Dàt is de Lot. Kleurenpracht in een Zuidfrans decor!

Zie ook:

Bekijk hier het huis dat ook op hetzelfde terrein ligt.