U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4635

6-pers. vakantiehuis in Payrac (Midi-Pyreneeën, Lot)

3 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_12
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_13
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_14
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_15
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Payrac 4635_16
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4635
  • Huis type vakantiehuis
  • Max personen 6
  • Aantal slaapkamers 3
  • Huisdieren toegestaan ja

Omschrijving

Charmant vrijstaand vakantiehuis met 2ha eigen grond in een gehucht net buiten het plaatsje Payrac, op de grens van de departementen Dordogne en Lot. Temidden van de groene, heuvelachtige natuur in een werkelijk prachtig deel van de bekende Lot-Dordogne-streek, bekend om zijn kastelen, grotten, Middeleeuwse stadjes en de speciale keuken van de Perigord.

Indeling

6pers. vakantiehuis van 110m2

Begane grond: entree, open keuken, woonkamer met grote open haar, eethoek en zithoek met TV (franse zenders).

Slaapkamer met een 2pers. bed (140 x 190cm). Badkamer met bad en wasmachine. Apart toilet.

Eerste etage: slaapkamer met een 2pers. bed (140 x 190cm) en een slaapkamer met één 1pers. bed, één twijfelaars (120 x 190cm) en een kinderbedje.

Buitenruimte

Grote (2ha) tuin met terras, tuinmeubelen, ligstoelen, bbq, grasveld en schommel.

Faciliteiten:
Openhaard, wasmachine. Kinderbed en -stoel.

Afstanden:
Bakker in Payrac op 2 km , supermarkt in Payrac op 2 km , restaurant in Payrac op 2 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden:
Openlucht zwembad in Souillac op 15 km , watersport in Souillac op 15 km . De afstanden zijn indicatief.

Omgeving:
In het sfeervolle stadje Gourdon zijn alle voorzieningen. Vele leuke restaurantjes in de buurt. Prachtige plaatsen als La Roque-Gageac, Domme en Sarlat op korte rijafstand. Mooie kastelen als Beynac, Castelnaud en de rivier de Dordogne met zijn vele strandjes, kano- en kayakverhuur en toeristische attracties op korte afstand. Een perfecte locatie om de Lot en de Dordoge te verkennen.